RX 8 Elements

1,280.58


  • Spektral düzenleme özelliğine sahip bağımsız bir ses düzenleyicinin yanı sıra uğultu, tıklama ve istenmeyen arka plan gürültüsünü düzeltmek için dört temel, gerçek zamanlı gürültü azaltma modülü içerir. Repair Assistant, sesinizi analiz eder ve en yaygın sorunları hızla düzeltmek için çözümler sunar.
  • Bu versiyonda aşağıda belirtilen modüllerden bazıları mevcut değildir. RX 8 Advanced, RX 8 Elements ve RX 8 Standard versiyonlarını karşılaştırmak için lütfen buraya tıklayın.

Paylaş:

Spektral düzenleme özelliğine sahip bağımsız bir ses düzenleyicinin yanı sıra uğultu, tıklama ve istenmeyen arka plan gürültüsünü düzeltmek için dört temel, gerçek zamanlı gürültü azaltma modülü içerir. Repair Assistant, sesinizi analiz eder ve en yaygın sorunları hızla düzeltmek için çözümler sunar.

Bu versiyonda aşağıda belirtilen modüllerden bazıları mevcut değildir. RX 8 Advanced, RX 8 Elements ve RX 8 Standard versiyonlarını karşılaştırmak için lütfen buraya tıklayın.


RX uzun zamandır film, televizyon, müzik, podcast’ler, video oyunları, sample kütüphaneleri ve daha fazlası için ses onarım ve bakım paketi olmuştur. RX 8 ile, her zamankinden daha kısa sürede daha fazlasını başarmanıza yardımcı olmak için yeni araçlar ekledik ve çok sevilen modüller geliştirdik.

RX 8’deki Yenilikler

Sürüm 8 ile iş akışlarını hızlandırmak ve günümüzün diyaloğunu ve müzik parçalarını rahatsız eden yeni onarım sorunlarını ele almak için ürün yelpazesine yeni özellikler ekledik. Ayrıca, Post Production Suite’i daha da fazla araç ve değer içerecek şekilde güncelledik ve post prodüksiyon için kesin seçim haline getirdik.

YENİ! Spektral Kurtarma

4 kHz’in üzerindeki frekansları geri yükleyen ve telefon veya video konferans üzerinden kaydedilen grenli sesleri net, anlaşılır kayıtlara dönüştüren Spectral Recovery ile tanışın.

YENİ! Gitar De-noise

İstenmeyen perde gıcırtılarını ve amfi cızırtılarını kontrol etmek için güçlü bir araç seti olan Guitar De-noise kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz.

YENİ! Music Rebalance

Güçlü ve yeni yeteneklerle remix yapabilmek, yeniden düzenleyebilmek ve yeniden onarabilmeniz için RX 8’deki Music Rebalance modülünü güçlendirdik. Yeni tasarlanmış bir Music Rebalance algoritması, iyileştirilmiş kaynak ayırma sağlar, böylece kolaylıkla remixler oluşturabilir, bitmiş bir mix’İn bireysel kanal düzeylerini ve genel dengesini maksimum netlikle ayarlayabilir ve tek bir tıklama ile stem oluşturup dışa aktarabilirsiniz.

GELİŞMİŞ! Loudness Control

Loudness Control sıfırdan yeniden oluşturuldu. Podcast’inizin en son yayın standartlarıyla uyumlu olmasını sağlamak için tek tıklamayla iş akışlarıyla podcast’inizi güvenle onarabilir, mix’leyebilir ve teslim edebilirsiniz.

YENİ! Wow & Flutter

Yepyeni Wow & Flutter modülüyle restorasyon devrimine katılın. Hız ve perde farklılıklarını zahmetsizce düzeltin.

Batch Processor

Batch Processor, dosya gruplarını işlemeyi veya aynı anda birden çok modülden aynı anda işlem uygulamayı her zamankinden daha kolay hale getirmek için geliştirildi. Presetleri kaydedin, modül zincirlerini içe aktarın ve çok sayıda dosyayı rekor sürede işleyin.

De-hum

Bir sinyaldeki herhangi bir uğultuyu rakipsiz bir hassasiyetle hızla bulmanıza ve zayıflatmanıza yardımcı olmak için 16 frekans bandı ve ayrıntılı bir ses spektrum analizörü kullanın.

YENİ! Yatay Kaydırma

Siz sordunuz ve biz dinledik. Artık izleme dörtgeninizi, dokunmatik yüzeyinizi veya farenizi kullanarak tıpkı favori DAW’ınızda olduğu gibi yatay olarak kaydırabilirsiniz.

GELİŞMİŞ! Modül Zinciri

Tek bir hamlede birden çok modülü işleme alın. İstediğiniz sırada, istediğiniz sayıda özel bir işlem zinciri oluşturun ve sesinizi tek bir tıklama ile işleyin. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir dizi modülü uygulamak için dahil edilen preset’lerden birini kullanın.

Marka

Plugin Adedi

1

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“RX 8 Elements” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir