Hyperspace

1,264.73


Hyperspace, kullanıcının çeşitli işlemcilerden oluşan algoritmalar oluşturmasına izin veren algoritmik bir reverb‘dür. Vintage, Classic, Retro, Modern, Sci-Fi ve Cosmic modlar, çeşitli algoritmaları sonsuz olanaklarla birleştirmenizi sağlar. Hyperspace, kayıtlarınızı sayısız renkle zenginleştirecektir.


Paylaş:

Algoritmalarınızı Özel Olarak Oluşturun

Hyperspace, hızlı ve sezgisel bir şekilde kendi algoritmalarınızı oluşturmanıza olanak tanır. Vintage plakalardan, klasik donanımlara, gerçekçi alanlardan etrafımızdaki gerçeküstü dokulara kadar… 20 milyondan fazla değer kümesini sınıflandırmak için makine öğrenimi kullanıldı ve sadece en iyileri seçildi. Yapmanız gereken tek şey, size özel hazırlanmış harika bir reverb’ün keyfini çıkarmak.

Mükemmel Uyum

Reverb çoğu zaman diğer sesleri boğabilir ve odak yada netliği kaybettirerek mix’i bozabilir. Hyperspace, reverb’lerinizi mix’inize mükemmel şekilde uyacak şekilde manipüle eden 4 adet araç sağlar. Spectral noise separation, ducking, transient recovery ve daha fazlasını içeren bu benzersiz işlemciler, reverb şekliniz üzerinde tam kontrol sağlar.

Akıllı Tesadüfler

Zar sembolleri, tek bir tıklamayla mükemmel duyulan reverbler vermek için kullanışlı ayarlarda arama yapan akıllı tesadüfler oluşturur. 3 rastgele seviyeyle, mevcut sesinizin karakterini ustaca değiştirmek için veya şaşırtıcı ve ilham verici bir kaos yaratmak için kullanabilirsiniz.

Sezgisel Arayüz

Hyperspace, kullanımı basit bir ara yüzle reverb’lerinizi inanılmaz bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Boş arka plan kaybolarak önemli kontrollere odaklanmanızı sağlar. Renk kodlu bölgeler ise aradığınızı çok hızlı bir şekilde bulmanız için tasarlanmıştır. GUI ayrıca yeniden boyutlandırılabilir ve HDPI uyumludur, bu nedenle her ekrana mükemmel uyum sağlar.

Akıllı Kontrol

Hyperspace’deki parametreler, mümkün olan en fazla esnekliği sağlamak için çok farklı değer aralıkları sunarken, kontrol noktalarının tam ortasına ayarlanmış değerlere sahip olmanız, istediğiniz tonu hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. Wet ve Dry için ayrı kontroller reverb dengesi üzerinde maksimum kontrol sağlar ve diğer plug-in’lerin çoğunda da bulunan tipik mix davranışını vermek için bir link seçeneği de bulunur. Zamana dayalı parametreler master tempo ile senkronize edilebilir, böylece predelay ve decay ile yaratılan groove, beat’iniz ile senkronize olur.

300’den Fazla Preset

Profesyonel ses tasarımcıları ve producer’lar tarafından tasarlanan çok çeşitli preset’lere göz atın. Yaratıcı akışınızı yavaşlatmadan bunları bir ilham veya başlangıç ​​noktası olarak kullanın. Onları kullanmayı seçtiğiniz herhangi bir şekilde, gerçekten Hyperspace’in sonik güzelliğini sergiliyorlar. Ayrıca, kreasyonlarınızı çevrimiçi olarak diğer Hyperspace kullanıcılarıyla paylaşmak için süper hızlı kopyala ve yapıştır fonksiyonunu da kullanabilirsiniz.

Problemsiz Bir Yazılım Koruması

Etkinleştirme için iLok, farklı bir dongle veya internet erişimi gerekmez. Kullandığımız yazılım, plug-in‘inizi etkinleştirmek için lisans dosyalarını kullanır. Satın aldığınız plug-in‘i, kullanıcı siz olduğunuz sürece tüm bilgisayarlarınızda özgürce kullanabilirsiniz.

Ücretsiz 15 Günlük Sınırsız Deneme Sürümü

Plug-in hakkındaki yazılı açıklamalar, plug-in’i kullanmaya başladığınız zaman hissedeceklerinizi size veremeyecektir. Kaydetme sınırlaması ve rahatsız edici sesler olmadan sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz iki hafta boyunca plug-in’in tüm özelliklerinden tam olarak yararlanın.

Bütün Sampling Rate’ler için 64 bit Ses Kalitesi

Plug-in, alabileceğiniz maksimum ses kalitesini size verir. Dahili 64 bit ses işleme kullanır ve herhangi bir sample rate ile çalışabilir. İsterseniz 192 kHz, isterseniz daha da yüksek…

Akıllı Bypass

Plug-in’in kullandığı akıllı Bypass metodu sayesinde, parametre otomasyonlarınız sırasında seste istenmeyen bir bozulma yaşanmaz.

Marka

,

Plugin Adedi

1

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Hyperspace” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir