Kategoriler: , , Marka:

Custom Series EQ

1,506.35 1,195.51


  • Premium Slate plug-in’i
  • Kalıcı plug-in lisansı
  • Anında indirme
  • Otantik analog modelleme

Paylaş:

Custom EQ, bir EQ All-Star takımı gibidir. Geliştirme sırasında, her birinin en iyi özelliklerini belirlemek için bir düzineden fazla klasik analog EQ üzerinde çalışıldı ve ardından tüm bu özellikleri alıp tek bir EQ plug-in’ine yerleştirildi. Sonuç olarak, Custom EQ’nun her bandı farklı bir orijinal cihazdan ilham aldı ve kendi benzersiz güçlendirme ve zayıflatma tasarımına sahip oldu. Her grubun, canlı bir analog vibe vermek için; zengin müzik uyumuna sahip kendi analog model çıkış bölümü bile vardır. Doğası gereği hibrit bir tasarım olsa da Custom Series EQ, duyacağınız en doğal EQ’lardan biridir.

EQ ve Daha İyisi

Kendisine ilham veren bireysel EQ’lardan farklı olarak, Custom Series EQ’nun analog devre tasarımlarının sınırlamalarına uyması gerekmez. Her bant, farklı bir klasik analog EQ sesinden ve tasarımından esinlenmiştir ve donanım cihazların aksine, her bandın kendi devre topolojisi vardır ve güçlendirme veya kesme sırasında farklı davranır. Sonuç, şaşırtıcı şeyler yapabilen bir EQ – keskinleşmeden 15K’ya 10db ekleyerek donuk parçalara “hava” ekleyebilir (bazı pasif tüp EQ’lar gibi), netliği kaybetmeden 2K’yı keserek bir vokaldeki kırılgan sertliği azaltabilir ve tıkanmadan 100 Hz’e ekleme yaparak alt frekans yaratın.

Netlik ve Dolgunluk Ekle

Custom Series Lift işlemcisi, pasif tasarımlara dayalı yalnızca artırma özellikli bir paralel filtredir ve paletlerinize gerçek yaşam ve gövde katabilir.

High Lift, ortaya çıkan sese hava ve boşluk ekleyerek üst ucun doğal bir şekilde açılmasına olanak tanır. Present ve Silky düğmeleri, yüksek frekansların şeklini, hiç sertleşmeden ileriye doğru ayarlar.

Low Lift, doğal bas enerjisini enjekte eder ve bas gitarlar ile kick davullarda sihirlidir. Big ve Punchy düğmeleri, transient ve düşük frekans bilgilerini iki farklı şekilde şekillendirir, bu nedenle elinizdeki parçada hangisinin en iyi çalıştığını görmek için deneyin.


Marka

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Custom Series EQ” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir